PLN7000 - 9000

Bez języka oferta sezonowej pracy w Szwecji od zaraz przy zbiorach owoców i warzyw Bromölla 2020

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Bromölla
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca października 2020

Zatrudnienie w Bromölla dla pracowników bez znajomości języka. Aktualna od zaraz sezonowa praca w Szwecji 2020 przy zbiorach owoców i warzyw. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Bromölla.

Wynagrodzenie: 7000 – 9000 PLN na rękę w zależności od sezonu.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca akordowa, która polega na zbieraniu truskawek, a także na cięciu i pakowaniu sałaty oraz kalafiora.

Wymagania:

  • możliwość pracy w różnych warunkach atmosferycznych;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie – mieszkania, które mają dostęp do pralni, łazienek oraz kuchni;
  • opłacone ubezpieczenie emerytalne FORA;
  • zatrudnienie od zaraz do końca października 2020.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane mogą się zgłaszać pod numerem telefonu: [ogłoszenie nieaktualne]

Źródło: https://www.pracuj.pl/praca/pracownik-sezonowy-bromölla,oferta,7474224

ID ogłoszenia: 1475ebd48fc73fc6

1 odpowiedź na “Bez języka oferta sezonowej pracy w Szwecji od zaraz przy zbiorach owoców i warzyw Bromölla 2020”

  1. pawel9117 na @

    Dzien dobry nie moge sie dodzwonic na wskazany nr.. prosze o kontak e-mailowy
    porto@o2.pl Pozdrawiam Paweł