€do ustalenia

Bez języka praca Holandia dla pracownika sezonowego zbiorach warzyw od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Holandia
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Poszukujemy osób bez znajomości języka holenderskiego przy zbiorach cykorii. Praca w Holandii od zaraz dla pracowników sezonowych bez doświadczenia. Pracodawca wymaga znajomości języka angielskiego bądź niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik przy zbiorach warzyw
Lokalizacja: Holandia
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Zatrudniony będzie się zajmować ścinaniem cykorii, a następnie ich przeniesieniem na hale gdzie zostaną przesortowane i zapakowane.

Wymagania:
– gotowość do natychmiastowego wyjazdu
– energiczność, żywiołowość, pozytywne nastawnie
– możliwość pozostania za granicą do końca roku
– język angielski bądź niemiecki na poziomie komunikatywnym
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy
– chęć do pracy w niskich temperaturach

Oferujemy:
– miejsce zamieszkania i ubezpieczenie
– pracę od zaraz
– zatrudnienie sezonowe na holenderskich warunkach
– pomagamy przy rocznym rozliczeniu
– konkurencyjne stawki godzinowe

Aplikacja:
Kontakt telefoniczny:
Lublin: 81 444 27 24
Kielce: 41 344 38 16
Opole: 77 460 90 77

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-holandia-przy-zbiorach-i-pakowaniu-cykorii-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 41754839864c9902

2 komentarze na “Bez języka praca Holandia dla pracownika sezonowego zbiorach warzyw od zaraz”

  1. paw na @

    Witam
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  2. waco123 na @

    Witam jestem wraz z kolegami zainteresowani pracą mamy po 18-20 lat.
    Ja posiadam prawo jazdy kat.B.
    Proszę o kontakt.
    Tel: 506440691 e-mail: waco123@o2.pl