DKK110 brutto/h

Bez języka praca w Danii od zaraz w leśnictwie 2023 Ullerslev

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Ullerslev
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Przewidywany czas zatrudnienia: koniec maja 2023
  • Opublikowany:
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Szkółka leśna z Ullerslev szuka od zaraz Polaków do pracy w Danii 2023. Zatrudnienie w leśnictwie bez znajomości języka. Zakwaterowanie darmowe zostanie zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik leśnictwa.

Lokalizacja: Ullerslev.

Wynagrodzenie: 110 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie podcinanie drzewek – świerków;
  • pracownik będzie zajmował się również nasadzaniem drzewek.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia przy podcinaniu oraz nasadzaniu drzewek;
  • prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • zmotywowanie i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • wypłatę raz w miesiącu;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • legalne zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy;
  • pomoc oraz konsultacje przed i w trakcie wyjazdu;
  • bardzo dobre warunki finansowe.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Danii, mogą wysyłać zgłoszenia na adres e-mail:

mu@balticworkforce.com albo prosimy zadzwonić pod numer telefonu: +48519670748

Źródło: https://balticworkforce.com/pl/oferty-pracy/praca-w-danii-oraca-w-szkolce-lesnej-przy-podcinaniu-oraz-nasadzaniu-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 3564403bcde24ec