£8,91 na godz.

Bez języka przy kwiatach praca Anglia ogrodnictwo od zaraz w Bognor Regis UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Bognor Regis
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2021
  • Opublikowany:
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Pracodawca z Bognor Regis potrzebuje od zaraz osób do pracy w Anglii przy kwiatach. Zatrudnienie 2021 w ogrodnictwie bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które będzie zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Bognor Regis – West Sussex.

Wynagrodzenie: 8,91 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca odbywa się w szklarni;
  • wykonywanie różnych prac przy kwiatach doniczkowych.

Wymagania:

  • pracowitość;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • zaangażowane i dokładne wykonywanie swoich zadań;
  • sprawność manualna;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz na cały sezon 2021.

Oferujemy:

  • na miejscu zakwaterowanie w domkach kempingowych;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • solidnego i sprawdzonego pracodawcę;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • legalne zatrudnienie.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w ogrodnictwie przy kwiatach, proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail: patrycja@fprgroup.com albo można zadzwonić pod numer telefonu: 01243531132

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/ogrodnictwo-praca-anglia-bez-jezyka-od-zaraz-przy-kwiatach-w-szklarni-z-bognor-regis-west-sussex/

ID ogłoszenia: 5276080425c8108f