€9,35 brutto/h

Bez języka przy kwiatach sezonowa praca Niemcy ogrodnictwo od zaraz 2020 Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2020

W ogrodnictwie na terenie Stuttgartu potrzebne od zaraz osoby do sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie przy kwiatach bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które pracodawca organizuje odpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Stuttgart.

Wynagrodzenie: 9,35 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 1.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w szklarni przy kwiatach;
  • zadaniem pracownika będzie przesadzanie, pikowanie, a także sadzenie roślin;
  • do obowiązków będzie należało również: pakowanie roślin, naklejanie etykiet oraz przygotowanie do wysłania;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz na czas trwania kontraktu;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy ogrodniczej bądź rolniczej;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • zmotywowanie;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • własne dobrej jakości obuwie oraz komplet ubrań do pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie – wypłatę raz w miesiącu na konto walutowe;
  • zakwaterowanie w cenie 8 Eur na dobę w jednoosobowym mieszkaniu;
  • w tygodniu około 54 godziny pracy;
  • gdy pracownik będzie na całym kontrakcie, to pracodawca pokryje jednorazowo koszt biletu powrotnego;
  • pościel;
  • koszt wyjazdu, który ponosi pracownik to 790 PLN – a w tym jest bilet, polisa, a także wsparcie biura podczas całego wyjazdu.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z CV prosimy wysyłać na adres e-mail: niemcy@bispol.com z dopiskiem: „Szklarnie Niemcy” albo można zadzwonić pod numer telefonu: 782 745508

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogrodnictwo-od-zaraz-niemcy-praca-sezonowa-przy-kwiatach-bez-jezyka-stuttgart-2020/

ID ogłoszenia: 9005ebd4bd7b0231