€8,40 netto/h

Bez języka przy zbiorach szparagów sezonowa praca Holandia od zaraz Terheijden

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Terheijden
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2022

Ogłoszenie aktualnej od zaraz sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach szparagów 2022. Zatrudnienie w Terheijden dla Polaków bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Terheijden.

Wynagrodzenie: 8,40 € netto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prac przy uprawie oraz zbieraniu szparagów, a także ich sortowanie oraz przygotowywanie do wysłania;
  • zadania wykonywane są na polu.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracach ogrodniczych i polowych;
  • zaangażowanie, sumienność;
  • dyspozycyjność od zaraz na cały sezon;
  • własne konto w banku.

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • umowę i ubezpieczenie;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • możliwość wzięcia zaliczki raz w tygodniu w wysokości 100 €;
  • system pracy 6 dni po 12 godzin lub 13 dni pracy i 1 dzień wolny.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu:

663 301 046

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/oferta-sezonowej-pracy-w-holandii-bez-jezyka-zbiory-szparagow-od-zaraz-2022-terheijden/

ID ogłoszenia: 28562449f9ed24a7