€15,75 brutto/h

Bez języka sezonowa praca Holandia przy zbiorach szparagów od zaraz w Hunsel

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Hunsel
  • Przewidywany czas zatrudnienia: tymczasowe
  • Opublikowany:
  • Wygasa: 54 dni, 22 godzin

Ze zorganizowanym zakwaterowaniem możliwość rozpoczęcia sezonowej pracy w Holandii bez znajomości języka. Zatrudnienie w Hunsel od zaraz przy zbiorach szparagów i porów. Pracodawca oferuje wsparcie polskiego koordynatora.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Hunsel.

Wynagrodzenie: 15,75 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • uprawa szparagów i porów na polu oraz ich zbieranie;
  • pakowanie warzyw i przygotowywanie ich do wysłania – praca na hali;
  • wykonywanie drobnych prac porządkowych.

Wymagania:

  • zręczność manualna;
  • gotowość do podjęcia pracy w Holandii od zaraz;
  • wysoka sprawność fizyczna.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • pracę do podjęcia także bez znajomości języka niderlandzkiego i doświadczenia;
  • zakwaterowanie;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia;
  • zatrudnienie bez wiekówki;
  • opiekę polskiego koordynatora operacyjnego.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane pracą w Holandii, proszone są o zgłaszanie się pod numerem telefonu:

+48 600 877 477 lub poprzez stronę:

contrain.pl/oferty-pracy/top-oferta-praca-przy-zbiorze-szparagow-i-porow/

Źródło: praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-sezonowa-praca-w-holandii-bez-jezyka-przy-zbiorach-szparagow-i-porow-hunsel/

ID ogłoszenia: 330662633f74fb11