€10,25 brutto/h

Bez języka sezonowa praca Niemcy od zaraz przy zbiorach papryki Torgau 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Torgau
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2020

Ogłoszenie aktualnej od zaraz sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie w Torgau przy zbiorach papryki szklarniowej z zakwaterowaniem bezpłatny zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Torgau.

Wynagrodzenie: 10,25 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca w szklarni, która polega na zbieraniu papryki;
  • obowiązkiem będzie także wykonywanie prac porządkowych, nawadnianie, nawożenie oraz pakowanie itp.

Wymagania:

  • pełna samodzielność;
  • zdolność do pracy pod presją;
  • samodyscyplina;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy sezonowej;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę na czas określony;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • bezpłatne zakwaterowanie w ogrzewanym oraz w wyposażonym domku.

Aplikacja:

CV oraz LM wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres e-mail: zuver@inbox.eu z dopiskiem: szklarnia/02/2020

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-bez-jezyka-sezonowa-praca-w-niemczech-przy-zbiorze-papryki-torgau-2020/

ID ogłoszenia: 1025e53d2f0e9665