£9,50 brutto/h

Bez języka sezonowa praca w Anglii przy zbiorach truskawek i malin od zaraz Exeter

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Exeter
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2022

Na wakacje 2022 potrzebne od zaraz osoby do sezonowej pracy w Anglii. Zatrudnienie na plantacji w Exeter przy zbiorach truskawek i malin. Zakwaterowanie darmowe zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Exeter.

Wynagrodzenie: 9,50 GBP brutto na godz. albo na akord.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 20.

Zadania na stanowisku:

  • praca fizyczna na plantacji owoców;
  • pracownik będzie zajmował się ręcznym zbieraniem truskawek oraz malin.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy na polu;
  • dyspozycyjność od zaraz do nawet końca września 2022;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • pracowitość;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie w domkach typu holenderskiego;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu;
  • możliwość podjęcia pracy w okresie jesiennym przy zbiorach warzyw.

Aplikacja:

Zgłoszenia (mile widziane w języku angielskim) można kierować na adres e-mail: milena.wieczorek@gazeta.pl

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-anglii-przy-zbiorach-owocow-bez-jezyka-w-exeter-uk/

ID ogłoszenia: 44762c6f078c9d6e