PLN7500 netto/mc

Bez języka sezonowa praca w Danii dla par od kwietnia 2022 zbiory pomidorów

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Dania
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od kwietnia 2022
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do listopada 2022

Zatrudnienie w szklarni bez znajomości języka dla par. Aktualna od kwietnia 2022 sezonowa praca w Danii przy zbiorach pomidorów. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Dania.

Wynagrodzenie: 7500 PLN netto na mc.

Start: od kwietnia 2022.

Liczba miejsc: 15.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie zbieranie pomidorów oraz ich pielęgnowanie, czyli obrywanie liści i pędów;
  • wykonywanie innych prac w szklarni.

Wymagania:

  • dostępność od kwietnia;
  • wysoka kondycja fizyczna;
  • odpowiedzialne i sumienne wykonywanie zadań;
  • chęć podjęcia pracy w szklarni przy wysokiej temperaturze;
  • bez znajomości duńskiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim – u jednej osoby na parę;
  • możliwość wyjazdu przynajmniej na 3 miesiące;
  • własne ubranie do pracy oraz buty z metalowym noskiem.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 3000 DKK na mc;
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia;
  • możliwość podjęcia stałej pracy;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • wypłatę raz w miesiącu;
  • możliwość wzięcia zaliczki, ale nie przekraczającej 3000 DKK na kwartał.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać poprzez stronę: www.pf-gruppen.com/aplikuj-o-prac%C4%99

Źródło: www.pf-gruppen.com/oferty-pracy-w-danii/rolnictwo/r-44-zbi%C3%B3r-pomidor%C3%B3w

ID ogłoszenia: 5496232483cd4ead