€do uzgodnienia

Bez języka sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach pieczarek grudzień 2021 k. Berlina lub Hanoweru

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: k. Berlina lub Hanoweru
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od grudnia 2021
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do uzgodnienia
  • Opublikowany:
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Przy zbiorach pieczarek potrzebne od grudnia 2021 osoby do sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie k. Berlina lub Hanoweru bez języka. Zakwaterowanie darmowe będzie zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: k. Berlina lub Hanoweru.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od grudnia 2021.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie dla kobiet;
  • zadaniem będzie zbieranie pieczarek.

Wymagania:

  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia przy zbiorach pieczarek;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • dostępność od grudnia 2021;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • sumienne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • dodatek urlopowy oraz świąteczny za grudniowe święta;
  • możliwość otrzymania bonusu za dodatkowe kilogramy, czyli od 21 kg na godz.;
  • zakwaterowanie w grudniu bez opłat;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • możliwość regularnego zjeżdżania do Polski;
  • dostęp do wi-fi w zakładzie pracy oraz w mieszkaniu.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: +49 515 297 63 20 (kontakt w języku polskim).

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-bez-jezyka-przy-zbiorach-pieczarek-od-grudnia-k-berlina-lub-hanoweru/

ID ogłoszenia: 22661933f79e5b8a