€od 16,00 brutto/h

Bez języka fizyczna praca w Niemczech na lotnisku jako bagażowy od zaraz Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Monachium
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Opublikowany:
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Na lotnisku potrzebni od zaraz Polacy do fizycznej pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Monachium bez znajomości języka jako bagażowy. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Monachium.

Wynagrodzenie: od 16,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • załadowywanie i rozładowywanie bagażu na/z pokładów samolotów, wag oraz z transporterów bagażu;
  • sortowanie bagażu zgodnie z numerem lotu, klasą i destynacją;
  • pomaganie pasażerom w obsługiwaniu bagażu;
  • dbanie o bezpieczeństwo bagażu;
  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa lotniczego.

Wymagania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • potwierdzenie pełnego szczepienia przeciwko Covid-19;
  • mile widziane doświadczenia;
  • atutem będzie znajomość niemieckiego lub angielskiego;
  • chęć podjęcia pracy w systemie zmianowym;
  • wysoka sprawność fizyczna.

Oferujemy:

  • pomoc przy załatwianiu formalności;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • możliwość podpisania bezpośredniej umowy po 6 miesiącach pracy;
  • zakwaterowanie przez pierwsze sześć miesięcy w cenie około 300 € na mc.

Aplikacja:

CV prosimy kierować na adres e-mail:

stellenanzeige@contractor.net z podaniem tytułu: Bagażowy lotnisko Monachium +imię i nazwisko

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bagazowy-na-lotnisku-od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-monachium-2023/

ID ogłoszenia: 465641b657778a99