€do uzgodnienia

Bez znajomości języka dam sezonową pracę w Niemczech zbiory szparagów 2020 od zaraz Beelitz

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Beelitz
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca czerwca 2020

Pracodawca z Beelitz szuka od zaraz chętnych do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach i sortowaniu szparagów. Zatrudnienie bez języka dla Polaków z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Beelitz.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • dla mężczyzn praca przy zbiorach szparagów oraz praca na hali lub chłodni.
  • dla kobiet praca na hali przy sortowaniu i obieraniu szparagów, a także ewentualnie przy zbiorach zielonych szparagów.

Wymagania:

  • wiek od 18 do 50 lat;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • sprawność manualna;
  • brak problemów ze zdrowiem.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie płatne;
  • bardzo dobre warunki finansowe.
  • umowę podpisywaną bezpośrednio z niemieckim pracodawcą.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod numerem telefonu: +48 600 798 942

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-sezonowa-przy-zbiorach-szparagow-i-sortowaniu-bez-jezyka-beelitz-2020/

ID ogłoszenia: 6705e74d045750ba