€10,45 brutto/h

Bez znajomości języka dam sezonową pracę w Niemczech zbiory borówki wakacje 2022 Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Hanower
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od lipca 2022
  • Przewidywany czas zatrudnienia: wakacje 2022

Na wakacje 2022 potrzebne osoby do sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Hanowerze bez znajomości języka przy zbiorach borówki. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Hanower.

Wynagrodzenie: 10,45 € brutto na godz.

Start: od lipca 2022.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym;
  • zadaniem będzie zbieranie borówki amerykańskiej.

Wymagania:

  • dyspozycyjność na wakacje 2022;
  • bycie osobą zamężną, żonatą, studentem, emerytem albo rencistą oraz posiadanie odpowiedniego statusu;
  • paszport covidowy aktualnego szczepienia.

Oferujemy:

  • pracę sezonową na lipiec i sierpień 2022;
  • legalne zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy;
  • zakwaterowanie na plantacji.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą proszone są o kontakt pod numerem telefonu: 604 467 695 (dzwonić prosimy w godzinach od 20.00 do 22.00).

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-na-wakacje-2022-bez-jezyka-zbiory-borowki-hanower/

ID ogłoszenia: 646628cff93c378a