€2350 brutto/mc

Bez znajomości języka fizyczna praca w Niemczech od zaraz sortowanie odpadów Poczdam

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Poczdam
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Pracodawca z Poczdamu szuka od zaraz chętnych do fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie przy sortowaniu odpadów z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym w hotelu robotniczym.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Poczdam.

Wynagrodzenie: 2350 Eur brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym przy taśmie, która polega na ręcznym sortowaniu odpadów;
  • pracodawca zapewnia odzież roboczą, obuwie oraz środki ochronne.

Wymagania:

  • wytrzymałość i pracowitość;
  • odpowiedzialne, solidne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • samodyscyplina;
  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • sprawność manualna;
  • zmotywowanie.

Oferujemy:

  • możliwość skorzystania z płatnego urlopu;
  • pomoc administracyjną i kadrową oraz wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • przeszkolenie pracownicze w j. polskim;
  • legalne zatrudnienie;
  • niemiecką umowę o pracą podpisywaną z niemieckim pracodawcą;
  • bezpłatne zakwaterowanie w hotelu robotniczym.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail: arbeiteinstellen2020@fastmail.de z podaniem tytułu: Sortowanie odpadów, Poczdam 2020

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-fizyczna-praca-niemcy-przy-sortowaniu-odpadow-bez-znajomosci-jezyka-poczdam/

ID ogłoszenia: 4485ebd374a798e0

2 komentarze na “Bez znajomości języka fizyczna praca w Niemczech od zaraz sortowanie odpadów Poczdam”

  1. OlgaSmistek na @

    Witam,
    jestem zainteresowana podjęciem pracy na danym stanowisku, jednak przy próbie wysłania maila na podany w ogłoszeniu adres pojawia się błąd. Bardzo proszę o wysłanie większej ilości informacji na adres mailowy: olgasmistek@gmail.com.
    Z poważaniem,
    Olga Śmistek

  2. slodyczek1969 na @

    Witam.wraz z dziewczyną i drugą parą jesteśmy zainteresowani oferta posiadamy własny samochód i kolega posiada uprawnienia na wózki widłowe.