PLN2000 zł/mc

Bez znajomości języka Norwegia praca dla opiekunki dziecięcej wakacje Vaeroy

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Vaeroy

Rodzina norweska z Vaeroy szuka kobiet bez znajomości języka norweskiego. Praca w Norwegii przy opiece nad dwójką dzieci. Zatrudnienie w okresie wakacyjnym od 30 maja.

Stanowisko: Opiekuna dziecięca
Lokalizacja: Norwegia, Vaeroy
Wynagrodzenie: 2000 zł/mc
Start: na wakacje (30 maj)

Zadania:
– przygotowywanie posiłków
– zajmowanie się dwójka dzieci (chłopiec 7 lat i dziewczynka 10 lat)
– sprzątanie domu
– kreatywne spędzanie czasu z dziećmi
– dbanie o ich bezpieczeństwo

Wymagania:
– zatrudniamy kobiety w wieku od 30 do 45 lat
– możliwość dopasowania godzin pracy do grafiku rodziców
– doświadczenie na danym stanowisku jest obowiązkowe
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy
– pozytywne nastawienie
– osoba energiczna, uśmiechnięta
– posiadanie empatii do drugiego człowieka
– zdolność porozumiewania się z dziećmi
– możliwość zaplanowania sobie wyjazdu na 30 maja

Oferujemy:
– zapewniamy transport do Norwegii oraz powrót do Polski po zakończonej umowie
– bardzo dobre wynagrodzenie miesięczne
– przestrzeń prywatną (własny pokój)
– łączność i dostęp do Internetu
– darmowe posiłki
– sprawdzoną rodzinę

Aplikacja:
Chętnych prosimy o kontakt poprzez drogę mailową: wiolettafogttomala@gmail.com z przesłaniem zdjęcia i uzasadnieniem dlaczego Pani się nadaje do tej pracy.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-dla-kobiet-jako-opiekunka-dziecieca-wakacje-2015-vaeroy/

ID ogłoszenia: 616554ab8618eb91

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka Norwegia praca dla opiekunki dziecięcej wakacje Vaeroy”

  1. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl

    Pozdrawiam