NOKmin. 115 brutto/h

Bez języka Norwegia praca sezonowa przy zbiorach szparagów od zaraz w Hoppestad

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Hoppestad
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 8 - 10 tygodni

Farma z Hoppestad szuka od zaraz chętnych do sezonowej pracy w Norwegii. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka przy zbiorach szparagów. Zakwaterowanie darmowe będzie zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Hoppestad.

Wynagrodzenie: min. 115 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca odbywa się przeważnie na polu przy zbiorach szparagów – zatrudnienie od kwietnia do czerwca 2021 na około 8 – 10 tygodni, a po tym czasie będzie możliwość zbierania innych warzyw.

Wymagania:

  • atutem będzie znajomość języka angielskiego albo norweskiego;
  • brak uzależnienia od alkoholu;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz na 8 – 10 tygodni;
  • możliwość wykonywania pracy w wymiarze około 200 godz. na mc albo więcej.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • legalną pracę;
  • zatrudnienie w norweskim gospodarstwie rolnym;
  • po pierwszym tygodniu będzie możliwość pobrania zaliczki.

Aplikacja:

Zgłoszenia (CV nie jest potrzebne) można wysyłać na adres e-mail: mateusz.glowala@interia.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/sezonowa-praca-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-zbiory-szparagow-kwiecien-2021-hoppestad/

ID ogłoszenia: 1296075869b51ca8