€3150 brutto/mc +dieta

Bez znajomości języka oferta pracy w Holandii zbiory truskawek od zaraz 2022

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Holandia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2022

Propozycja podjęcia sezonowej pracy w Holandii bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz dla Polaków przy zbiorach truskawek szklarniowych. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Holandia.

Wynagrodzenie: 3150 PLN brutto na mc + dieta w wysokości 50 € za każdy dzień pobytu w Holandii.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 50.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zbierał truskawki – głównie szklarniowe, które rosną w rynnach na wysokości ramion, czyli praca na stojąco, a część upraw znajduje się także na stojakach na zewnątrz).

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zręczność;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • wynagrodzenie płatne co dwa tygodnie na konto;
  • pomoc przed wyjazdem;
  • wsparcie polskojęzyczne podczas trwania kontraktu;
  • zakwaterowanie.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą mogą się zgłaszać pod numerem telefonu: [nieaktualne]

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/oferta-sezonowej-pracy-w-holandii-bez-jezyka-zbiory-truskawek-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 14561f051c34a20a