€do uzgodnienia

Bez języka oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz zbiory sałaty Filderstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Filderstadt
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Ogłoszenie aktualnej od zaraz sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie w Filderstadt przy zbiorach sałaty z zakwaterowaniem bezpłatnym zorganizowanym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Filderstadt.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zbierał oraz pielęgnował sałatę;
  • praca wykonywana jest również na hali i z użyciem maszyn.

Wymagania:

  • punktualność;
  • zaangażowane i odpowiedzialne wykonywanie swoich zadań;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia dłuższej współpracy;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • wsparcie przy rekrutacji.

Aplikacja:

Zainteresowane osoby mogą zgłaszać się pod numerem telefonu: 735 933 896.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-niemcy-praca-sezonowa-2019-bez-jezyka-zbiory-salaty-od-zaraz-filderstadt/

ID ogłoszenia: 6365d2ccdde01162