NOKod 100/h

Bez znajomości języka oferta sezonowej pracy w Norwegii zbiory borówki 2019 Jessheim

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Jessheim
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od lipca 2019
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 5 tygodni

Propozycja podjęcia od lipca 2019 sezonowej pracy w Norwegii przy zbiorach borówki amerykańskiej. Zatrudnienie w Jessheim bez języka z zakwaterowaniem bezpłatnym, które organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Jessheim.

Wynagrodzenie: od 100 NOK na godz.

Start: od lipca 2019.

Liczba miejsc: 15.

Zadania na stanowisku:

  • fizyczna praca przy ręcznym zbieraniu borówki amerykańskiej na uprawach polowych.

Wymagania:

  • zręczność;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • dostępność na 5 tygodni od lipca 2019;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia.

Oferujemy:

  • zatrudnienie sezonowe od lipca 2019 na 5 tygodni;
  • solidnego pracodawcę;
  • norweską umowę tymczasową;
  • praca za pośrednictwem agencji pośredniczącej;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • bezpłatne zakwaterowanie w domkach kempingowych, aby można z niego skorzystać, trzeba wyrabiać normy godzinowe.

Aplikacja:

Aplikować można poprzez stronę: https://www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2019 z zaznaczeniem opcji: „Zbiory borówki amerykańskiej Jessheim”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-lipca-norwegia-praca-sezonowa-2019-przy-zbiorach-borowki-dla-studentow-na-wakacje-jessheim/

ID ogłoszenia: 9045d0106c248780

2 komentarze na “Bez znajomości języka oferta sezonowej pracy w Norwegii zbiory borówki 2019 Jessheim”

  1. Tomaszek na @

    Dzień dobry jestem zainteresowany państwa ofertą Czy jest nadal aktualna jak tak to proszę o kontakt tel 662889201

  2. Pablo998 na @

    Witam jestem zainteresowany wasza oferta pracy jeżeli ogłoszenie jest aktualne proszę o kontakt pod nr tel 512884886