PLN9500 netto/mc

Bez znajomości języka praca Dania w stajni przy koniach od zaraz 2024

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Dania
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Opublikowany:
  • Wygasa: 38 dni, 9 godzin

Dla Polaków do podjęcia aktualna od zaraz praca w Danii. Zatrudnienie bez znajomości języka duńskiego w stajni przy koniach. Zakwaterowanie zostanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik w stajni przy koniach.

Lokalizacja: Dania.

Wynagrodzenie: 9 500 PLN netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 1.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie wyprowadzanie oraz sprowadzanie koni z padoków;
  • pracownik będzie też oporządzał konie i karmił je;
  • sprzątanie boksów, a także stajni;
  • wykonywanie małych prac konserwatorskich i naprawczych na terenie stajni;
  • realizowanie prac gospodarczych na terenie ośrodka, np. koszenie trawy.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • bez języka duńskiego, ale z komunikatywną znajomością angielskiego;
  • odznaczanie się wysoką kulturą osobistą;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • wysoka kondycja fizyczna;
  • atutem będzie doświadczenie w pracy z końmi.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym w miejscu pracy;
  • wsparcie administracyjne w Danii.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu:

+48 604 570 276 albo poprzez stronę:

www.olx.pl/oferta/praca/praca-w-stajni-z-doswiadczeniem-przy-koniach-praca-w-danii-CID4-IDYelP8.html

ID ogłoszenia: 16565a148163be30