€stawki wiekowe

Bez znajomości języka praca Holandia w Eindhoven przy zbiorach pieczarek

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Eindhoven
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Poszukujemy od zaraz osób do pracy w Holandii przy zbiorach pieczarek. Ogłoszenie z Eindhoven dla Polaków bez znajomości języka urzędowego. Oferujemy możliwość stałego zatrudnienia.

Stanowisko: pracownik przy zbiorach pieczarek
Lokalizacja: Holandia, Eindhoven
Wynagrodzenie: stawki wiekowe

Zadania:
Praca polega na zbiorze pieczarek. Pracownik będzie sprawdzać jakość grzybów i zbierać te dojrzałe i wyrośnięte.

Wymagania:
– szybkość wykonywania zadań
– dobre ogólne zdrowie fizyczne i psychiczne
– doświadczenie przy zbiorach pieczarek jest wymagane
– możliwość podjęcia pracy na dłuższy okres czasu
– natychmiastowy wyjazd do Holandii
– zdyscyplinowanie, punktualność, odpowiedzialność
– osoby zmotywowane do pracy
– posiadanie numeru SOFI
– dowód osobisty do wglądu
– osoby zamieszkujące okolice Eindhoven są mile widziane

Oferujemy:
– wynagrodzenie w zależności od wieku
– pracę dla osób od 23 roku życia
– zatrudnienie bez języka
– pełny wymiar godzin do 45 w tygodniu
– kontrakt na holenderskich zasadach
– miejsce do zamieszkania
– pracownikom zapewniamy ubezpieczenie

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do kontaktu telefonicznego:  nieaktualne

[ogłoszenie wygasło]

ID ogłoszenia: 65854db8d2501de8

3 komentarze na “Bez znajomości języka praca Holandia w Eindhoven przy zbiorach pieczarek”

  1. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  2. BeataC na @

    Witam,
    jestem zainteresowana ofertą. Spełniam wszystkie warunki ale nie posiadam SOFI numeru.
    Mam 38 lati doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o kontakt
    Tel: 506669253
    e-mail bety76@wp.pl
    Pozdrawiam

  3. anecia6652 na @

    Witam jestem zainteresowana ofertą posiadam Sofi numer mieszkam w okolicy Eindhoven Mam 24 lata chętna do pracy od zaraz .Proszę o kontakt tel.06687895992 e-mail anetabanasinska@gmail.com