€8,84/h brutto

Bez znajomości języka praca w Niemczech od kwietnia przy zbiorach szparagów

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Niemcy
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od kwietnia
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa

Od kwietnia 2018 zatrudnimy kandydatów bez znajomości języka przy zbiorach szparagów na polu. Dobrze płatna praca w Niemczech dla kobiet oraz mężczyzn na 3 miesiące.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Lokalizacja: Niemcy

Termin rozpoczęcia: od kwietnia 2018

Czas trwania umowy: około 3 miesiące

Wynagrodzenie: 8,84 euro za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna przy szparagach
  • zadaniem mężczyzn będzie zbieranie warzyw na polu
  • kobiety będą odpowiedzialne za sortowanie produktów na hali
  • inne obowiązki zlecane przez przełożonych na bieżąco

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu od kwietnia
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wysoka sprawność fizyczna
  • własne sztućce, naczynia, ubrania oraz pieniądze na początek

Oferujemy:

  • zatrudnienie na około 3 miesiące
  • atrakcyjne premie za wydajność
  • możliwość pobierania zaliczek w wysokości 50-100 euro
  • pracę przez 6 dni w tygodniu
  • zamieszkanie za około 3-7 euro dziennie, w niektórych miejscach możliwość wykupienia posiłku
  • ubezpieczenie dla pracowników

Aplikacja:

Kandydatów zachęcamy do wysyłania zgłoszeń z tytułem „Szparagi Niemcy” na adres:

niemcy@bispol.com

Możliwy jest kontakt telefoniczny pod numerem:

13 446 32 95

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbiory-szparagow-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-bez-jezyka-od-kwietnia-2018/

ID ogłoszenia: 7365aac2e9668470