SEKod 120 brutto/h

Bez znajomości języka praca w Szwecji przy kwiatach ogrodnictwo listopad 2021 Falkenberg

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Falkenberg
  • Zakwaterowanie: Brak
  • Data rozpoczęcia pracy: od listopada 2021
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Możliwość podjęcia od listopada 2021 pracy w Szwecji przy kwiatach dla pracowników ogrodnictwa. Zatrudnienie w ogrodnictwie bez znajomości języka dla Polaków na terenie Falkenberg.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Falkenberg.

Wynagrodzenie: od 120 SEK brutto na godz.

Start: od listopada 2021.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca odbywa się w szklarni;
  • zadaniem pracownika będzie wykonywanie różnych prac przy kwiatach i roślinach, np. sadzenie, podlewanie, pielęgnacja roślin, a także pakowanie ich do transportu.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w mowie oraz piśmie;
  • gotowość do podjęcia pracy od listopada 2021;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • sumienne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • wiedza, a także posiadanie doświadczenia związanego z sadzeniem i pielęgnacją roślin.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • stabilną pracę;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • zatrudnienie do podjęcia od listopada 2021.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy mogą się zgłaszać pod numerem telefonu: +46 70 592 79 17

Źródło: https://gratka.pl/praca/pracownik-szklarniowy/ob/23139161

ID ogłoszenia: 23661531f8443033