€10,45 brutto/h

Bez znajomości języka przy zbiorach borówki Niemcy praca sezonowa od zaraz 2022 Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Bremen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od lipca 2022
  • Przewidywany czas zatrudnienia: koniec sierpnia 2022

Zatrudnienie w Bremen dla pracowników sezonowych bez znajomości języka. Aktualna od zaraz sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach borówki. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Bremen.

Wynagrodzenie: 10,45 € brutto na godz.

Start: od lipca 2022.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca sezonowa na polu;
  • zadaniem będzie ręczne zbieranie borówek.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od lipca do końca sierpnia 2022;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • pracowitość.

Oferujemy:

  • płatne zakwaterowanie;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • legalne zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy;
  • bardzo dobrze zorganizowane miejsce pracy;
  • obiad oraz kolację w cenie 3,57 € na dzień.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu: 736  158  799

Dzwonić prosimy w godzinach od 9.00 do 15.00.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/przy-zbiorach-borowki-od-zaraz-sezonowa-praca-niemcy-bez-jezyka-w-bremen-2022/

ID ogłoszenia: 51362aacbf80e13a