£od 9,85 /h

Bez znajomości języka przy zbiorach szparagów sezonowa praca Anglia 2023 Exeter

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Exeter
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od marca/kwietnia 2023
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2023
  • Opublikowany:
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Od marca/kwietnia 2023 do podjęcia sezonowa praca w Anglii. Zatrudnienie w Exeter bez znajomości języka przy zbiorach szparagów. Zakwaterowanie darmowe zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Exeter.

Wynagrodzenie: od 9,85 GBP na godz. albo na akord.

Start: od marca/kwietnia 2023.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie zbieranie i wycinanie białych szparagów z wykorzystaniem specjalnego nożyka;
  • praca sezonowa.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz na około dwa miesiące;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • własna nieprzemakalna odzież i obuwie;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia przy szparagach;
  • mile widziana znajomość języka.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie w domkach typu holenderskiego;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • zatrudnienie na plantacji z dostępem do zimnej wody;
  • możliwość wykupienia wyżywienia – śniadanie i obiad w cenie około 5 GBP na dzień.

Aplikacja:

Zgłoszenia można kierować na adres e-mail:

milena.wieczorek@gazeta.pl z informacją na temat doświadczenia, znajomości języka oraz dostępności.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-anglia-2023-bez-znajomosci-jezyka-przy-zbiorach-szparagow-w-exeter-uk/

ID ogłoszenia: 30263d561e3bb4a7