£9,50 netto/h

Bez znajomości języka sezonowa praca Anglia zbiory śliwek od zaraz Salisbury

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Salisbury
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 4 - 5 tygodni
  • Opublikowany:
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Ogłoszenie aktualnej od zaraz sezonowej pracy w Anglii. Zatrudnienie w Salisbury UK bez znajomości języka przy zbiorach śliwek. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Salisbury.

Wynagrodzenie: 9,50 GBP netto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • praca sezonowa;
  • zadaniem będzie ręczne zbieranie śliwek w sadzie – drzewka są niskie, ale czasami konieczne będzie korzystanie z drabiny.

Wymagania:

  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • dobre zdrowie;
  • przebywanie aktualnie na terenie UK;
  • wytrzymałość na różne warunki pogodowe;
  • brak uzależnień;
  • brak problemów z prawem;
  • dostępność na przynajmniej 4-5 tygodni;
  • atutem będzie znajomość języka;
  • mile widziane doświadczenie.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • dostęp do Internetu;
  • na miejscu pomoc polskojęzycznego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: peterplichta@wp.pl

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-sezonowa-przy-zbiorach-sliwek-od-zaraz-bez-jezyka-salisbury-2022/

ID ogłoszenia: 3676346b812393f9