PLN9500 netto/mies.

Bez znajomości języka sezonowa praca Dania od zaraz przy zbiorach truskawek

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Dania
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2024
  • Opublikowany:
  • Wygasa: 66 dni, 9 godzin

Zatrudnienie dla pracowników sezonowych bez znajomości języka. Aktualna od zaraz sezonowa praca w Danii przy zbiorach truskawek na polu. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Dania.

Wynagrodzenie: 9500 PLN netto na mies.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie truskawek na polu, gdzie normą jest około 12 kg truskawek na godzinę;
  • wykonywanie innych prac polowych.

Wymagania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia przy zbiorach;
  • sprawność manualna.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zakwaterowanie;
  • możliwość podjęcia stałej pracy;
  • paliwo firmowe na dojeżdżanie do pracy;
  • zatrudnienie także bez znajomości języka.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać zgłoszenia poprzez formularz dostępny na stronie:

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/zbior-truskawek-dania-CID4-ID105eno.html

ID ogłoszenia: 463664f153a69c6c