DKK90 brutto/h

Bez znajomości języka sezonowa praca Dania od zaraz w ogrodnictwie Marslev

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Marslev
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 15 grudnia 2022

Możliwość rozpoczęcia bez znajomości języka sezonowej pracy w Danii. Zatrudnienie w ogrodnictwie na terenie Marslev od zaraz. Zakwaterowanie będzie zapewniał pracodawca bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Marslev.

Wynagrodzenie: 90 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie usuwanie niechcianych liści oraz przycinanie gałązek;
  • pracownik będzie zajmował się również foliowaniem;
  • wykonywanie innych zadań w szklarni.

Wymagania:

  • bez języka duńskiego, ale z komunikatywną znajomością języka angielskiego;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w szklarni;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • możliwość pracy w nieogrzewanej szklarni.

Oferujemy:

  • 12,5% na fundusz wakacyjny;
  • możliwość wzięcia zaliczki;
  • wypłatę raz w miesiącu do 10-ego;
  • darmowe zakwaterowanie w domku mobilnym, który znajduje się przy szklarni.

Aplikacja:

Osoby, które chcą podjąć pracę w ogrodnictwie mogą wysyłać zgłoszenia na adres e-mail:

tm@balticworkforce.com lub prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48512949528

Źródło: https://balticworkforce.com/pl/oferty-pracy/praca-w-danii-szklarnia-z-j-angielskim/

ID ogłoszenia: 7776335f5c37b8db