€11,65 na godz.

Bez znajomości języka sezonowa praca Francja zbieranie winogron 2024

  • Kraj: Francja
  • Region lub miasto: Francja
  • Data rozpoczęcia pracy: 26 sierpnia 2024
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 23 września 2024
  • Opublikowany:
  • Wygasa: 73 dni, 10 godzin

Z zakwaterowaniem do podjęcia sezonowa praca we Francji bez znajomości języka. Zatrudnienie od sierpnia 2024 dla Polaków przy zbiorach winogron. Pracodawca będzie organizował transport z Polski.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Francja.

Wynagrodzenie: 11,65 € na godz.

Start: od 26 sierpnia 2024.

Liczba miejsc: 750.

Zadania na stanowisku:

  • odcinanie kiści winogron za pomocą sekatora i umieszczanie ich w wiaderkach;
  • praca w pozycji pochylonej na górzystym albo płaskim terenie;
  • zadaniem kobiet jest ścinanie kiści, a mężczyzn – noszenie koszy/skrzynek z winogronami i ścinanie kiści.

Wymagania:

  • dostępność od 26 sierpnia do 23 września 2024;
  • dobre zdrowie;
  • atutem będzie doświadczenie w pracach rolniczych;
  • mile widziana znajomość języka francuskiego;
  • podleganie pod polski system ubezpieczeń społecznych.

Oferujemy:

  • zapewniony transport do Polski;
  • zatrudnienie w systemie godzinowym;
  • zakwaterowanie oraz wyżywienie;
  • ubezpieczenie razem z opieką;
  • bardzo dobre wynagrodzenie.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać przez formularz dostępny na stronie:

www.bispolhr.com/pl/oferty/winobranie-2024_1040863

ID ogłoszenia: 886663cd9dfdf0c6