€9,50 netto/h

Bez znajomości języka sezonowa praca Niemcy przy zbiorach truskawek 2021 czerwiec Leupoldsdorf

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Leupoldsdorf
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 2 miesięce

Od czerwca 2021 do podjęcia sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach truskawek. Zatrudnienie dla Polaków w Leupoldsdorf bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Leupoldsdorf.

Wynagrodzenie: 9,50 € netto na godz.

Start: od czerwca 2021.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca sezonowa;
  • zadaniem pracownika będzie zbieranie truskawek na polu wyścielonym słomą – normą są 3 skrzynki na godzinę, a dla szybkich pracowników będzie dodatkowa dopłata za każdą skrzynkę ponad normę.

Wymagania:

  • mile widziane kobiety w wieku od 30 do 60 lat;
  • dostępność od czerwca 2021.

Oferujemy:

  • pracę przez 8 godzin dziennie z przerwą obiadową;
  • zakwaterowanie w cenie 4,50 € na dzień – pokoje trzyosobowe lub czteroosobowe;
  • pracę przez 6 dni w tygodniu z wolnymi sobotami;
  • możliwość wzięcia zaliczki raz w tygodniu;
  • umowę o prace podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 731 559 763

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbior-truskawek-niemcy-praca-sezonowa-bez-znajomosci-jezyka-2021-leupoldsdorf/

ID ogłoszenia: 5466048e29181cc8