PLN10 000 netto/mc

Bez znajomości języka sezonowa praca Niemcy zbiory truskawek od maja 2021 Rövershagen

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Rövershagen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od maja 2021
  • Przewidywany czas zatrudnienia: min. 50 dni do 3 miesięcy

Od maja 2021 do podjęcia sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach truskawek. Zatrudnienie w Rövershagen dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Rövershagen.

Wynagrodzenie: przy zbiorach – 10 000 PLN netto na mc, a inne prace – 9,60 € na godz.

Start: od maja 2021.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w gospodarstwie rolnym przy zbieraniu truskawek;
  • dodatkowe zadania to, np. pielenie.

Wymagania:

  • dobra kondycja;
  • brak uzależnień dostępność od maja 2021.

Oferujemy:

  • pracę sezonową;
  • bezpieczne miejsce pracy;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • zakwaterowanie, śniadanie oraz obiad w cenie 10 € na dzień;
  • dodatek w wysokości 15 € na dzień;
  • usługę prania;
  • dostęp do Internetu po wi-fi;
  • możliwość bezpłatnego wypożyczenia odzieży przeciwdeszczowej;
  • aplikację na telefon, która pozwala kontrolować swoją pracę oraz zarobki.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu:

  • 94 36 62 712 od poniedziałku do piątku (10.00 – 14.00);
  • +48 606 287 948 we wtorki i czwartki (20.00 – 21.00).

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-zbiory-truskawek-2021-rovershagen/

ID ogłoszenia: 88960365eb29ba86