£od 8,72 brutto/h

Bez znajomości języka sezonowa praca w Anglii zbiory truskawek wakacje 2023 Wokingham

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Wokingham
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: sezon 2023
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2023

Przy zbiorach malin, truskawek, jeżyn i borówek potrzebne osoby do sezonowej pracy w Anglii. Zatrudnienie w Wokingham bez języka na wakacje 2023. Zakwaterowanie będzie zapewniał pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Wokingham.

Wynagrodzenie: od 8,72 GBP brutto na godz.

Start: sezon 2023.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się zbieraniem truskawek, malin, borówek oraz jeżyn;
  • wykonywanie prac o charakterze pomocniczym na farmie.

Wymagania:

  • pracowitość;
  • zmotywowanie i chęci d0 podjęcia pracy;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • sprawność manualna;
  • dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • płatne zakwaterowanie;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez formularz dostępny na stronie:

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-w-anglii-2023-bez-jezyka-zbiory-malin-truskawek-borowek-w-wokingham-2023/

ID ogłoszenia: 428644024c0084a7