DKK7 brutto za kilogram

Bez znajomości języka sezonowa praca w Danii od zaraz przy zbiorach truskawek i groszku Grenaa

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Grenaa
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 15 sierpnia 2019

Aktualna od zaraz oferta sezonowej pracy w Danii przy zbiorach truskawek i groszku bez znajomości języka. Zatrudnienie w Grenaa z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Grenaa.

Wynagrodzenie: 7 DKK brutto za kilogram.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • do obowiązków pracownika będzie należało zbieranie truskawek i groszku na akord.

Wymagania:

  • nie jest wymagany j. duński, ale konieczna jest znajomość j. angielskiego;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia przy zbiorach.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe – 7 DKK brutto za kilogram + 12,5% pieniędzy wakacyjnych;
  • zakwaterowanie odpłatne w cenie 250 DKK za osobę na tydzień w domku mobilnym – pokoje dwuosobowe i zamieszkanie w miejscu pracy.

Aplikacja:

Zgłaszać można się pod numerem telefonu: +48 58 622 67 94 albo pod adresem e-mail: pl@balticworkforce.com

Źródło: praca-zagranica24.pl

ID ogłoszenia: 5135d3b35eec6d38