€6,50 euro netto/h

Bez znajomości języka sezonowa praca w Holandii od zaraz zbiory ogórków Erica

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Erica
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji

Poszukujemy od zaraz 2 osób do pracy w Holandii przy zbiorach ogórków. Zatrudnienie bez znajomości języka w szklarni z Erica. Oferujemy zakwaterowanie i dobre warunki finansowe.

Stanowisko: pracownik sezonowy – zbiory ogórków.

Lokalizacja: Erica, Holandia.

Stawka za godzinę: 6,50 euro netto.

Wakaty: 2.

Obowiązki na stanowisku:

  • zbiory ogórków;
  • prace pielęgnacyjne – plewienie, podlewanie, nawożenie itp.;
  • pakowanie, sortowanie;
  • układanie ogórków w skrzynkach;
  • przełożony może kierować pracownika również do innych zadań.

Wymagania:

  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego, holenderskiego lub niemieckiego;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • odpowiedzialne i sumienne podejście;
  • mile widziane doświadczenie;
  • zaangażowanie i dokładność;
  • sprawność fizyczna i dobre zdrowie.

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat;
  • zakwaterowanie z dostępem do internetu zaraz koło zakładu pracy;
  • umowę o pracę na czas określony;
  • dokładne przeszkolenie;
  • dobre wynagrodzenie.

Aplikacje:
Drodzy Państwo, wszystkie osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszamy do wysyłania aplikacji pod adres mailowy:

krakow@lugera.com

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/oferta-sezonowej-pracy-w-holandii-zbiory-ogorkow-bez-jezyka-od-zaraz-erica/

ID ogłoszenia: 836577e7b4ab53f0

3 komentarze na “Bez znajomości języka sezonowa praca w Holandii od zaraz zbiory ogórków Erica”

  1. 518beataxz na @

    Jestesmy zainteresowani 792881735

  2. Carna na @

    Dzień Dobry,
    jesteśmy 5-osobową grupą młodych, silnych ludzi, którzy aktualnie znajdują się na Wyspach Brytyjskich. Jesteśmy pracowici i zainteresowani tą ofertą pracy.
    Pozdrawiamy,
    kontakt: 07553055749

  3. Gracjan0708 na @

    Witam jestem bardzo zainteresowany pracom przy zbiorach mam doswiatczenie i znam dobrze jezyk Angielski. Prosze o kontakt 733289303