€15,75 brutto/h

Bez znajomości języka sezonowa praca w Holandii przy zbiorach borówek od zaraz Roggel

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Roggel
  • Przewidywany czas zatrudnienia: tymczasowe
  • Opublikowany:
  • Wygasa: 66 dni, 9 godzin

Do podjęcia od zaraz sezonowa praca w Holandii z zakwaterowaniem. Zatrudnienie w Roggel dla pracowników bez języka przy zbiorach borówek. Na miejscu pracodawca zapewnia wsparcie polskiego opiekuna.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Roggel.

Wynagrodzenie: 15,75 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w pozycji stojącej przy taśmie i pakowaniu owoców;
  • etykietowanie opakowań;
  • kontrolowanie jakości owoców;
  • układanie skrzynek z owocami na paletach;
  • przygotowywanie owoców do wysłania;
  • proste prace porządkowe.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zręczność manualna.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • opcję brania nadgodzin, które są płatne +25%;
  • pracę do podjęcia także bez znajomości języka i posiadania doświadczenia;
  • wsparcie polskiego opiekuna;
  • tymczasową umowę o pracę;
  • zakwaterowanie.

Aplikacja:

Zgłoszenia można kierować poprzez formularz na stronie:

Źródło: praca-holandia24.pl/ogloszenia/dam-sezonowa-prace-w-holandii-bez-jezyka-zbiory-borowek-od-zaraz-roggel/

ID ogłoszenia: 111664f0cc2d8578