€734 netto/2 tyg

Bez znajomości języka sezonowa praca w Niemczech od zaraz zbiory jabłek Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 2 tygodnie

Propozycja podjęcia od zaraz sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka. Ogłoszenie w Hamburga przy zbiorach jabłek. Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 734 Eur netto na 2 tygodnie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 20.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie praca na świeżym powietrzu przy zbiorach owoców twardych.

Wymagania:

  • zmotywowanie;
  • dyspozycyjność od zaraz do podjęcia pracy w Niemczech na 2 tygodnie;
  • wysoka kondycja fizyczna;
  • pracowitość;
  • brak uzależnień;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • legalną umowę – polską umowę zlecenie;
  • niemieckie ubezpieczenie zapewnione przez pracodawcę;
  • pracę na 2 tygodnie;
  • zakwaterowanie w cenie 4,50 Eur na dzień.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą sezonową proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem: 662 566 978 albo 536 564 784. Dzwonić można do 20.00.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-sezonowa-praca-w-niemczech-bez-jezyka-przy-zbiorze-jablek-hamburg/

ID ogłoszenia: 9175db704800cfc4