PLN6000-8000 na mc

Bez znajomości języka sezonowa praca w Norwegii przy zbiorach truskawek 2022 Lillehammer

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Lillehammer
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od lipca 2022
  • Przewidywany czas zatrudnienia: około 4 tygodnie

Farma z Lillehammer potrzebuje od lipca 2022 chętnych do sezonowej pracy w Norwegii. Zatrudnienie przy zbiorach truskawek bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Lillehammer.

Wynagrodzenie: 6000 – 8000 PLN na mc.

Start: od lipca 2022.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie zbieranie truskawek;
  • pracę od lipca 2022 na około 4 tygodnie – istnieje możliwość wcześniejszego wyjazdy i pozostania dłużej po sezonie;
  • pracę przez 6 dni w tygodniu.

Wymagania:

  • wyżywienie we własnym zakresie;
  • polski paszport;
  • dostępność od lipca 2022;
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracach rolniczych.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 80 NOK na dzień;
  • bardzo dobre warunki finansowe.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu: 504 961 856

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-sezonowa-prace-w-norwegii-bez-jezyka-przy-zbiorach-truskawek-lipiec-2022-w-lillehammer/

ID ogłoszenia: 98262a21a5583eb3