€do ustalenia

Bez znajomości języka sezonowa praca we Francji przy zbiorach winogron

  • Kraj: Francja
  • Region lub miasto: Francja

Poszukujemy od zaraz pracowników sezonowych bez znajomości języka francuskiego. Praca we Francji przy zbiorach winogron. Zatrudnienie dla osób bez doświadczenia.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Francja
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Do zadań osoby zatrudnionej będzie należało ścinać kiście winogron i układać je w koszach. Zebrane owoce należy przenosić na samochody.

Wymagania:
– zatrudniamy osoby zdrowe, pełne energii
– przyjazd samochodem będzie dodatkowym atutem
– obowiązkowe podejście do zadań
– dokładne wykonywanie czynności
– doświadczenie przy zbiorach winogron jest mile widziane
– chętnie przyjmujemy kandydatów ze znajomością języka francuskiego (nie jest konieczny)
– zaradność, punktualność, odpowiedzialność
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy będzie sprzyjało podczas procesu rekrutacyjnego

Oferujemy:
– miejsce do zamieszkania na czas trwania umowy
– wypłacanie należności w ustalonym terminie
– wyrobienie godzin dodatkowych
– satysfakcjonujące wynagrodzenie

Aplikacja:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszenia w formie CV wraz z dołączoną klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na maila: rekrutacja.ogloszenia@euro-kontakt.eu możliwy również kontakt telefoniczny pod numerem: 531 598 055 lub 71 33 84 263.

Źródło: http://www.epser.com/zbior-winogron/

ID ogłoszenia: 51455c127da70f6a

12 komentarzy na “Bez znajomości języka sezonowa praca we Francji przy zbiorach winogron”

  1. Daniely22 na @

    Witam. Mam 22lata mam doswiadczenie w zbiorach. Jestem zainteresowany panstwa oferta. Prosze o kontakt: +31620769778

  2. Marcin89. na @

    Witam Marcin 26 lat, jestem zainteresowany tą ofertą pracy proszę o kontakt pod numerem telefonu 505734796 lub pocztą marcinadamek000@onet.pl

  3. SylwiaxD na @

    Witam
    w raz z koleżanką jesteśmy zainteresowane państwa ofertą pracy.
    Spełniamy wszystkie powyższe wymagania.
    Bardzo proszę o kontakt
    e-mail giza-sylwia@o2.pl
    tel 517 539 836

  4. anetabielecka75 na @

    Witam!Wraz ze znajomymi(3osoby)jesteśmy zainteresowani Państwa oferta pracy.Mamy długoletnie doświadczenie przy zbiorach owoców i warzyw,winogrona 1sezon ,doswiadczenie przy sortowaniu i pakowaniu owoców.prosimy o kontakt e-mail anetabielecka75@wp.pl,nr.tel.663615985

  5. Krystian20 na @

    Witam,Krystian 20l,jestem zainteresowany tą ofertą. Proszę o kontakt 505-852-294

  6. Kasia19151 na @

    Witam mam na imię Kasia wraz ze znajomymi łącznie 3 osoby jestesmy zainteresowani Państwa oferta. Posiadamy własny transport i chęć do pracy mlode osoby. Prosze o kontakt 886492060

  7. sick_owl na @

    Witam,
    nazywam się Jonasz, mam 22 lata i wraz z koleżanką chętnie podejmiemy się pracy przy zbiorach. Mamy doświadczenie, zapał do pracy oraz dobrą znajomość języka angielskiego.
    Proszę o kontakt na numer 602 477 718 lub jonasz.lempicki@gmail.com

  8. krzysztof 112 na @

    witam jestem zainteresowany oferto proszeo kontakt +48609246180

  9. Lukasz089 na @

    Witam mam na imię Łukasz i jestem zainteresowany tym ogłoszeniem . Proszę o kontakt 531894961

  10. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  11. michal20025 na @

    Michał 21 lat, zainteresowany. Tel 669538374

  12. marek.nier95 na @

    witam wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani pracą u państwa. obydwoje posiadamy prawo jazdy. mamy wielką motywację do pracy mamy doświadczenie w zbiorach przeróżnych owoców. jesteśmy dyspozycyjni 24h na dobę. kontakt do mnie tel. 794576665 e-mail: marek.nier95@gmail.com nasz wiek to 20 i 21 lat spełniamy wszystkie kryteria a nawet więcej niż państwo oczekują. pozdrawiam