€Do uzg.

Bez znajomości języka sezonowa praca we Francji zbiory winogron 2023

  • Kraj: Francja
  • Region lub miasto: Francja
  • Data rozpoczęcia pracy: od sierpnia 2023
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca września 2023
  • Opublikowany:
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Ogłoszenie aktualnej od sierpnia 2023 sezonowej pracy we Francji. Zatrudnienie przy zbiorach winogron bez znajomości języka. Zakwaterowanie zostanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Francja.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od sierpnia 2023.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie odcinanie kiści za pomocą sekatorów i umieszczanie ich w wiaderkach;
  • wykonywanie zadań w pozycji pochylonej na górzystym albo płaskim terenie;
  • zadaniem kobiet jest ścinanie kiści, a mężczyzn – noszenie koszy lub skrzynek z winogronami i również ścinanie kiści.

Wymagania:

  • dostępność od końca sierpnia 2023 do końca września;
  • dobry stan zdrowia;
  • atutem będzie doświadczenie w pracach rolniczych;
  • mile widziana znajomość języka francuskiego;
  • podleganie pod polski system ubezpieczeń przynajmniej od 28 lipca 2023 w sposób ciągły do dnia rozpoczęcia pracy.

Oferujemy:

  • dojazd z Polski;
  • zatrudnienie w systemie godzinowym;
  • zakwaterowanie oraz wyżywienie;
  • ubezpieczenie;
  • bardzo dobre warunki finansowe.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać  poprzez stronę:

www.bispolhr.com/pl/oferty/winobranie-2023_835914

ID ogłoszenia: 7606490d7ac178c7