SEKod 130/h brutto

Bez znajomości języka Szwecja praca fizyczna 2017 od zaraz Sztokholm zakładanie ogrodów

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Sztokholm
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej

Od zaraz ogłoszenie fizycznej pracy w Szwecji 2017 dla kandydatów bez znajomości języka. Możliwość sezonowego zatrudnienia w Sztokholmie przy zakładaniu kompleksów ogrodowych.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Sztokholm, Szwecja

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: od 130 SEK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie zakładanie i projektowanie ogrodów zgodnie z życzeniem klienta

Wymagania:

  • posiadanie co najmniej 3-letniego doświadczenia w zawodzie
  • uczciwość i pracowitość
  • umiejętności z branży budowlanej, szczególnie murarskie
  • preferowani kandydaci ze znajomością języka angielskiego lub szwedzkiego
  • praktyczna umiejętność układania kostki brukowej, budowania tarasów oraz zakładania ogrodów

Oferujemy:

  • bardzo dobre zarobki
  • miejsce do zamieszkania
  • wsparcie konsultanta
  • opłacanie przez pracodawcę składek emerytalnych
  • legalne zatrudnienie w Szwecji
  • opiekę medyczną oraz ubezpieczenie
  • niezbędne narzędzia oraz ubrania robocze

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani powyższą ofertą pracy zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres e-mail:

praca@wecandoit.pl

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-do-zakladania-ogrodow-3802697.html

ID ogłoszenia: 520598b839bedd46