€14,10 brutto/h

Bez języka zbiory papryki od zaraz dla par Holandia praca sezonowa 2023-2024

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Holandia
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2023/2024
  • Opublikowany:
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Przy zbiorach papryki potrzebne od zaraz pary do sezonowej pracy w Holandii. Zatrudnienie dla pracowników sezonowych bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie organizował pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Holandia.

Wynagrodzenie: 14,10 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w szklarni przy zbiorach papryki (wysokie temperatury);
  • zadaniem będzie też pielęgnowanie papryki;
  • wykonywanie prac na wózkach szklarniowych.

Wymagania:

  • mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód na wyjazd;
  • dyspozycyjność od zaraz.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • bonus dla kierowcy;
  • legalne zatrudnienie tymczasowe bez wiekówki;
  • zatrudnienie dla singli, par lub grup;
  • możliwość podjęcia pracy bez znajomości języka i doświadczenia;
  • zakwaterowanie;
  • wsparcie polskiego koordynatora operacyjnego.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać przez formularz na stronie:

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dla-par-bez-jezyka-sezonowa-praca-holandia-przy-zbiorach-papryki-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 70565661cd727a30