€1500-2000 na mc

Bez znajomości języka zbiory warzyw oferta pracy w Niemczech od zaraz Ulm 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Ulm
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: min. 2 miesiące

Pracodawca z Ulm szuka od zaraz chętnych do sezonowej pracy w Niemczech 2021. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka przy zbiorach warzyw. Zakwaterowanie będzie zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Ulm.

Wynagrodzenie: 1500 – 2000 € na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa i prosta praca w gospodarstwie rolnym na polu oraz w hali;
  • zbieranie warzyw, a także ich plewienia, pakowanie do skrzynek i folii (marchewka, sałata, rzodkiewka).

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • pracowitość.

Oferujemy:

  • dużą ilość godzin;
  • pracę na przynajmniej dwa miesiące;
  • możliwość podjęcia stałej pracy;
  • zakwaterowanie;
  • rodzinną atmosferę;
  • wypłatę zawsze na czas.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się pod numerem telefonu: +49 152 118 777 80

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-sezonowa-praca-w-niemczech-przy-zbiorze-marchwi-salaty-bez-jezyka-ulm-2021/

ID ogłoszenia: 93760f8478f860e0