€od 13,00 brutto/h

Bez znajomości języka zbiory warzyw sezonowa praca w Szwecji od zaraz

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Szwecja
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: koniec listopada 2022

Do podjęcia od zaraz sezonowa praca w Szwecji przy zbiorach kapusty, dyni, ziemniaków, selera i kalafiora. Zatrudnienie bez języka dla Polaków. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Szwecja.

Wynagrodzenie: od 13,00 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie zbieranie oraz pakowanie warzyw – kapusta, dynie, ziemniaki, seler i kalafiory;
  • praca będzie wykonywana na zewnątrz oraz wewnątrz w zależności od potrzeb.

Wymagania:

  • własna działalność gospodarcza w Polsce albo w Szwecji;
  • bez języka szwedzkiego, ale z komunikatywnym angielskim;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • posiadanie doświadczenia w pracy przy zbiorach oraz pakowaniu warzyw;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • atutem będzie prawo jazdy kat. B albo doświadczenie w obsłudze traktora.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie;
  • transport do/ze Szwecji;
  • przynajmniej 40 godzin pracy tygodniowo;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • strój roboczy.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy kierować poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/pracownik-do-zbioru-warzyw-szwecja,oferta,9276142

ID ogłoszenia: 84962ec1005c055a