£7,80 brutto/h

Od zaraz dam fizyczną pracę w Anglii bez języka myjnia samochodowa Luton

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Luton
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6-7 miesięcy

Ogłoszenie fizycznej pracy w Anglii na myjni samochodowej. Zatrudnienie od zaraz dla Polaków w Luton bez znajomości języka angielskiego. Umowa tymczasowa na 6 miesięcy z płatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik myjni samochodowej.

Lokalizacja: Luton, UK.

Wynagrodzenie: 7,80 GBP/h brutto.

Opis stanowiska:
jest to praca fizyczna na myjni samochodowej polegająca na ręcznym sprzątaniu wnętrz aut oraz myciu karoserii za pomocą myjki parowej. Pracownik będzie również wykonywał zadania z zakresu autodetailingu.

Wymagania na stanowisku:

  • sprawność fizyczna na wysokim poziomie;
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy fizycznej;
  • poparte dokumentami doświadczenie w pracy na myjni – co najmniej 6 miesięcy;
  • prawo jazdy kat.B;
  • mile widziany własny samochód;
  • dyspozycyjność do pracy na 6 miesięcy;
  • sumienność, odpowiedzialność, pracowitość.

Gwarantujemy:

  • umowę o pracę na pół roku lub 7 miesięcy;
  • premię od każdego umytego samochodu;
  • umiejętność dokładnej i rzetelnej pracy;
  • zakwaterowanie płatne 100 GBP tygodniowo;
  • możliwość dodatkowego zarobku poprzez nadgodziny;
  • dobre zarobki, premie oraz napiwki.

Aplikacje:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania aplikacji pod adres e-mail:

red-dot@gmx.co.uk

Prosimy o wpisanie w tytule wiadomości: „Myjnia Luton 05/16″.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/fizyczna-praca-w-anglii-na-myjni-samochodowej-bez-znajomosci-jezyka-luton-maj-2016/

ID ogłoszenia: 573572d9213291b1