€od 16,00 brutto/h

Dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka bagażowy na lotnisku od zaraz Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Monachium
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Lotnisko z Monachium potrzebuje od zaraz Polaków do fizycznej pracy w Niemczech. Zatrudnienie jako bagażowy także bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Monachium.

Wynagrodzenie: od 16,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • załadowywanie i rozładowywanie bagażu na/z pokładów samolotów, wag oraz transporterów bagażu;
  • sortowanie bagażów według numerów lotów, destynacji i klas;
  • pomaganie podróżującym w obsłudze bagażu;
  • dbanie o bezpieczeństwo bagażu, skanowanie go;
  • przestrzeganie procedur bezpieczeństwa lotniczego.

Wymagania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • pełne szczepienie na Covid-19;
  • atutem będzie doświadczenie;
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego albo angielskiego;
  • chęć podjęcia pracy w systemie zmianowym;
  • wysoka sprawność fizyczna.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych;
  • bezpłatne szkolenie z języka niemieckiego;
  • po 6 miesiącach pracy możliwość podpisania bezpośredniej umowy;
  • zakwaterowanie przez pierwsze 6 miesięcy w cenie około 300 €.

Aplikacja:

CV prosimy kierować na adres e-mail:

stellenanzeige@contractor.net z podaniem tytułu: Bagażowy lotnisko Monachium + imię i nazwisko

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-bagazowy-od-zaraz-na-lotnisku-w-monachium-2023/

ID ogłoszenia: 174645d095e137e6