€13,50 brutto/h

Dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka jako żywa maskotka od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca wakacji 2023

Tymczasowe zatrudnienie w Berlinie bez znajomości języka dla Polaków. Aktualna od zaraz praca w Niemczech jako żywa maskotka. Zakwaterowanie darmowe będzie zapewniał pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 13,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w agencji reklamowej jako żywa maskotka;
  • obsługa różnych wydarzeń, a w tym rozdawanie ulotek, zabawianie gości, machanie, przytulanie oraz robienie sobie z nimi zdjęć;
  • konieczne jest ciągłe występowanie w przebraniu.

Wymagania:

  • przynajmniej 170 cm wzrostu;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • optymizm;
  • samodzielność;
  • brak nałogów;
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego rezydenta;
  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy;
  • stałe zatrudnienie dla najlepszych pracowników.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail:

dringende-arbeit@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: maskotka Berlin 04/23

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-fizyczna-prace-w-niemczech-bez-jezyka-jako-zywa-maskotka-w-berlinie/

ID ogłoszenia: 985642db72ec9a8d