€2600 brutto/mc

Dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka przy sortowaniu odpadów od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Ogłoszenie aktualnej od zaraz fizycznej pracy w Niemczech przy sortowaniu odpadów. Zatrudnienie w Hamburgu bez znajomości języka dla Polaków. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 2600 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym, gdzie zadaniem pracownika będzie sortowanie odpadów;
  • pracownik będzie zajmował się rozdzielaniem śmieci przy taśmie.

Wymagania:

  • samodzielność;
  • rzetelność;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • pracowitość;
  • sumienne i solidne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie w hotelu pracowniczym;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • przeszkolenie pracownicze w języku polskim;
  • niemiecka umowę o pracę;
  • środki ochrony indywidualnej;
  • możliwość podjęcia stałej pracy dla najlepszych pracowników;
  • legalne zatrudnienie;
  • świadczenia socjalne;
  • urlop;
  • zgrany zespół współpracowników.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail:

arbeiteinstellen@fastmail.de z podaniem tytułu: Sortowanie odpadów, Hamburg 2021

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-fizyczna-bez-znajomosci-jezyka-przy-sortowaniu-odpadow-hamburg/

ID ogłoszenia: 424614093b31c2d5