€2460 brutto/mc

Dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka wykładanie towaru od zaraz sklep Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Hamburg
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Opublikowany:
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Sklep z Hamburga szuka od zaraz osób do fizycznej pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka przy wykładaniu towaru. Zakwaterowanie będzie zapewniał pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 2460 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • wycieranie półek oraz układanie na nich produktów;
  • zmiana ekspozycji;
  • aktualizowanie cen;
  • naklejanie etykiet;
  • sprawdzanie dat ważności produktów itp.

Wymagania:

  • chęć pracy w środowisku monitorowanym;
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego;
  • wysoka kondycja fizyczna;
  • energiczność;
  • solidne wykonywanie zadań;
  • zadaniowość;
  • rzetelność;
  • zdolność do pracy w grupie.

Oferujemy:

  • możliwość wzięcia zaliczki do 150 €;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • stałą umowę o pracę;
  • rekrutację online;
  • możliwość wypracowania nadgodzin, które są dodatkowo płatne;
  • płatne zakwaterowanie;
  • wsparcie polskiego rezydenta.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail:

dringende-arbeit@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: Praca w sklepie, Hamburg 10/22

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-fizyczna-praca-niemcy-w-markecie-bez-znajomosci-jezyka-wykladanie-towaru-hamburg/

ID ogłoszenia: 3716346b38d54830