€13,25 brutto/h

Dam fizyczną pracę w Niemczech dla par bez języka wykładanie towaru w sklepie od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Sklep z Berlina potrzebuje od zaraz chętnych do fizycznej pracy w Niemczech. Zatrudnienie przy wykładaniu towaru bez znajomości języka dla par. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 13,25 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie dbał o odpowiednie zatowarowanie;
  • zadaniem będzie wykładanie towarów na półki;
  • aktualizowanie cen;
  • przygotowywanie ekspozycji;
  • wycieranie półek itp.

Wymagania:

  • sumienne, odpowiedzialne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • wielozadaniowość;
  • atutem będzie podstawowa znajomość języka niemieckiego;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • uczynność.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • pełny etat;
  • zatrudnienie w systemie zmianowym.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz z realnym terminem dyspozycyjności należy kierować na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref.: fiz/a4/08/22

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-fizyczna-praca-niemcy-dla-par-bez-jezyka-w-sklepie-z-berlina-wykladanie-towaru/

ID ogłoszenia: 4636318affe9c090